Serwis narciarsko-snowbordowy: +48 664 858 448 Sklep i bootfiting: +48 601 408 950

Serwis

Od sezonu 2022/23 serwis narciarsko snowbordowy mieści się przy ul. Stefana Batorego 43 w Kielcach

W zakresie usług serwisowych oferujemy serwis ręczny i maszynowy, regulacje, naprawy, wklejki, montaż i diagnostykę wiązań, wygrzewanie w komorze termicznej, serwis sportowy.

Nasz park maszyn stanowią najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane produkty czołowych producentów sprzętu dla serwisów narciarskich.

Reichmann

– maszyna z kamieniem do planowania nart i zakładania struktur, obsługująca narty z rockerem, tourowe, freeridowe, sportowe wyczynowe, a także narty biegowe, z pełnym pakietem RACING do zakładania najbardziej zaawansowanych struktur racingowych, wyposażona w docisk pneumatyczny. Precyzja nacięcia kamieniem ślizgu wynosi 0,01mm.

WINTERSTEIGER – maszyna z kamieniem do wstępnego planowania ślizgów i obróbki nart taśmą diamentową i korkową

SULZBERG – dyski ceramiczne do ostrzenia krawędzi bocznej i podnoszenia krawędzi dolnej z dokładnością do 0.25 stopnia, dzięki dużej powierzchni styku dysku ostrzącego z krawędzią podczas ostrzenia przy minimalnych stratach materiału (zużycie krawędzi) możemy osiągnąć maksymalną precyzję.

RofB – maszyna do wstępnej obróbki i planowania nart i snowboardów

WALHOLZ-HUBER – Urządzenie do testowania wiązań narciarskich, umożliwia ustawienie realnej siły wypięcia wiązań narciarskich, a także diagnozuje sprawność wiązań narciarskich, po wykonanym teście klient dostaje wydruk z testu który często konieczny jest do ubezpieczenia narciarskiego.

Tech4sport– Komora do wygrzewania nart z elektronicznym termostatem i termoobiegiem zapewniająca stabilną i bezpieczną temperaturę nagrzewania i wygrzewania nart oraz snowboardów w zakresie 55-70 stopni Celcjusza. Komora jest produkowana przez naszą firmę i znajduje się w naszej ofercie handlowej, zapraszamy.

WINTERSTEIGER, TOKO, SNOLI KUNZMANN, SWIX, SKI MAN – Narzędzia do obróbki ręcznej nart i snowboardów których używamy to wyłącznie produkty najbardziej uznanych producentów.

VOLA, TOKO, SOLDA, SWIX, START, HOLMENKOL, NANOX – do smarowania nart i snowboardów używamy wyłącznie markowych smarów.